VERA Windows Security Systems | Systemy Ochronne Okien


Verticale
Verticale to niezwykle ważny element wystroju wnętrza sprawdzony w niezliczonej ilości biur i instytucji. Są one praktycznym, komfortowym i estetycznym rozwiązaniem. Verticale stanowią świetną ochronę pomieszczeń przed zbyt dużym przegrzaniem w słoneczne dni. Dzięki płynnemu regulowaniu położenia pasów świetnie umożliwiają dostosowanie oświetleniado potrzeb osób będących w środku pomieszczenia. Poleca się montowanie tego typu żaluzji w biurach, bankach lub różnych instytucjach publicznych.
Rodzaje lamel:

-  tekstylne, różne faktury, materiały niepalne
-  PCV – wodoodporne
-  string - sznurkowe zbudowane z cienkich nitek
-  screen - materiały zapewniające widoczność na zewnątrz

Sterowanie:

-  ręczne
-  elektryczne (przewodowe, bezprzewodowe)
Verticale (żaluzje pionowe)

Dzięki bogatej palecie kolorów, różnorodności tkanin oraz wzorów z łatwością można dostosować je do wystroju każdego wnętrza.
Dużymi zaletami tego typu rozwiązania jest łatwość obsługi a także łatwe utrzymanie w czystości. Verticale są praktyczne i funkcjonalne. Z pewnością dodadzą każdemu pomieszczeniu elegancji i wdzięku.
Zastosowanie specjalnych środków powoduje, że niektóre produkty z naszej oferty posiadają atest niepalności. Właściwie pielęgnowane verticale będą przez wiele lat pełnićfunkcję osłony okiennej czy „ścianki działowej”.

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Kontakt
ul. Szwedzka 11/1
25-135 Kielce

Tel:   (+48) 694 955 774
mail: kontakt@roletyvera.pl

Salon sprzedaży:
ul. Ściegiennego 82
25-150 Kielce

Biuro czynne od
poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00

Pomiary wykonujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 21.00 oraz w soboty od godziny 7.00 do 14.00 na terenie całego województwa świętokrzyskiego.