VERA Windows Security Systems | Systemy Ochronne Okien


Żaluzje
Żaluzje okienne to jeden z najbardziej popularnych systemów osłon okiennych. Od dawna montowane są one zarówno w domach jak i biurach, ponieważ jest to nie tylko bardzo praktyczne ale i estetyczne rozwiązanie. Przy atrakcyjnej cenie, żaluzje aluminiowe zapewniają maksymalny poziom ochrony przed słońcem i wzrokiem ciekawskich sąsiadów.
Żaluzje drewniane:
Jeśli inwestujemy w trwałe, solidne i ponadczasowe rozwiązania, to żaluzje drewniane spełnią wszelkie nasze oczekiwania w takim momencie. Proponujemy Państwu estetyczne i stylowe osłony okien. Drewniane żaluzje gwarantują pełne zadowolenie w trakcie użytkowania i niezapomniane wrażenia estetyczne. Jest to skuteczna ochrona przed promieniowaniem słonecznym. Można sobie zatem zapewnić w pełni komfortowe warunki w domu, mieszkaniu czy w biurze, a także w każdym lokalu czy pomieszczeniu użyteczności publicznej. Zimą natomiast tego rodzaju osłony gwarantują wysoki stopień izolacji termicznej. Dzięki temu wnętrza będą bardziej przytulne i zapewnią nam niezbędne ciepło.
Żaluzje aluminiowe:
To najstarszy rodzaj przesłon okiennych. Przez lata ulepszane i modyfikowane w końcu przybrały satysfakcjonującą postać. Dzisiejsze żaluzje aluminiowe różnią się od swoich poprzedników nie tylko wyglądem, ale i znacznie odbiegają od nich pod względem jakości wykonania. Doskonale zasłaniają wnętrza pomieszczeń, jednocześnie nie pozbawiając ich dostępu do naturalnego światła. Co więcej latem potrafią znacznie obniżyć wysokie temperatury w pomieszczeniach, a zimą odbijają ciepło do wnętrza. To czysta oszczędność.
W zalezności od swojej budowy, mogą występować w kilku postaciach: naszybowej, międzyszybowej, bądź wnękowej.
Czyszczenie:
Żaluzję bardzo łatwo utrzymać w czystości. Wystarczy raz na jakiś czas przetrzeć żaluzje z kurzu przy użyciu wilgotnej szmatki, czy specjalnej szczotki do żaluzji.

Sterowanie:
W wersji 16 i 25 mm odbywa się za pomocą pokrętła, sznurków jak i łańcuszka plastikowego oraz metalowego – monocomando.
W wersji 50 mm za pomocą sznurków, łańcuszka monocomando czy korby.
Istnieje również możliwość zastosowania napędu elektrycznego.

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Wzornik:
Kontakt
ul. Szwedzka 11/1
25-135 Kielce

Tel:   (+48) 694 955 774
mail: kontakt@roletyvera.pl

Salon sprzedaży:
ul. Ściegiennego 82
25-150 Kielce

Biuro czynne od
poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00

Pomiary wykonujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 21.00 oraz w soboty od godziny 7.00 do 14.00 na terenie całego województwa świętokrzyskiego.