VERA Windows Security Systems | Systemy Ochronne Okien


Markizy
stosowane przy dużych powierzchniach tarasowych, ogrodowych, sklepowych, punktach gastronomicznych i balkonach wyposażone w przegubowo składane ramiona dodatkowo zmieniające kąt nachylenia rozwijanego zadaszenia sterowane ręcznie lub mechanicznie elektroniczne sterowanie zakładane na życzenie klienta powoduje że markiza sama dba o siebie (system czujników: słońcem, wiatr, silnik ze zwijaniem awaryjnym) występuje w wersji bez kasety, półkasetowej oraz z kasetą
Markizy tarasowe:
są idealnym rozwiązaniem na osłonięcie dużych i małych tarasów przed nasłonecznieniem i drobnym letnim deszczykiem. Bogata kolorystyka tkanin i konstrukcji markizy, pozwala dopasować markizę do każdego domu zachowując jego indywidualny wygląd , piękno i estetykę. Markizy to również idealne rozwiązanie dla ogródków restauracyjnych, kawiarni, pasaży handlowych, witryn sklepowych oraz kwiaciarni i loggi balkonowych. Idealnie dobrana markiza to 100% satysfakcji i zadowolenia. Markizy dają możliwość korzystania z tarasu oraz zapewnią wypoczynek w najbardziej upalne dni. Utrzymanie czystości markizy jest wyjątkowo proste, gdyż wystarczy użycie łagodnego środka myjącego z wodą.
W ofercie przedstawiamy Państwu kilkanaście modeli markiz otwartych i kasetowych - do wyboru w zależności od potrzeb i wymiarów tarasu.
Konstrukcje markiz wykonane są z aluminium, lakierowanego proszkowo, nowoczesny wygląd i wysoka jakość użytych materiałów daje gwarancję europejskiej jakości. Markizy dostępne są w wielu wzorach oraz bogatej gamie kolorystycznej, dzięki czemu każdy znajdzie w naszej ofercie coś odpowiedniego dla siebie.
Wzornik:
Kontakt
ul. Szwedzka 11/1
25-135 Kielce

Tel:   (+48) 694 955 774
mail: kontakt@roletyvera.pl

Salon sprzedaży:
ul. Ściegiennego 82
25-150 Kielce

Biuro czynne od
poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00

Pomiary wykonujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 21.00 oraz w soboty od godziny 7.00 do 14.00 na terenie całego województwa świętokrzyskiego.