VERA Windows Security Systems | Systemy Ochronne Okien


Rolety dzień-noc
Roleta dzień noc (znana też jako roleta Impresja) jest najnowszą propozycją rolety wykonanej z przejrzystego materiału z poziomymi przyciemniającymi pasami. Wyższością tego rozwiązania nad tradycyjnymi roletami jest możliwość regulowania przechodzącego przez materiał ilości światła, przez odpowiednie ustawienie pasów w obu powierzchniach materiału bez konieczności podnoszenia rolety.
ZALETY SYSTEMU:

-  Płynna regulacja ilości przechodzącego światła
-  Możliwość wyboru obsługi: manualnie lub elektrycznie
-  Ponad 50 kolorów materiału do wyboru
-  Modne rozwiązanie
-  Możliwość wyboru między tańszą roletą bez kasety oraz droższą, ale    bardziej elegancką roletą w kasecie aluminiowej

Wykorzystanie kasety zabezpiecza materiał przed kurzeniem się oraz ułatwia montaż i późniejszy demontaż (np. przed malowaniem ścian).

Podsumowując:
Roleta dzień noc jest rewolucyjnym krokiem w konstrukcji rolet materiałowych. Nie ograniczając wrażeń widokowych chroni naszą prywatność. Owalna linia górnej kasety harmonizuje z kształtem dolnej rynny.

Unikalny w swym kształcie dolny obciążnik wspomaga łagodną pracę rolety. Roleta okienna dzień noc swą wyjątkowością chroni nas przed oddziaływaniem promieni słonecznych oraz nie ogranicza ilości światła potrzebnego dla wzrostu roślin.
Kontakt
ul. Szwedzka 11/1
25-135 Kielce

Tel:   (+48) 694 955 774
mail: kontakt@roletyvera.pl

Salon sprzedaży:
ul. Ściegiennego 82
25-150 Kielce

Biuro czynne od
poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00

Pomiary wykonujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 21.00 oraz w soboty od godziny 7.00 do 14.00 na terenie całego województwa świętokrzyskiego.