VERA Windows Security Systems | Systemy Ochronne Okien


Verticale
Verticale to niezwykle ważny element wystroju wnętrza sprawdzony w niezliczonej ilości biur i instytucji. Są one praktycznym, komfortowym i estetycznym rozwiązaniem. Verticale stanowią świetną ochronę pomieszczeń przed zbyt dużym przegrzaniem w słoneczne dni. Dzięki płynnemu regulowaniu położenia pasów świetnie umożliwiają dostosowanie oświetleniado potrzeb osób będących w środku pomieszczenia. Poleca się montowanie tego typu żaluzji w biurach, bankach lub różnych instytucjach publicznych.
Rodzaje lamel:

-  tekstylne, różne faktury, materiały niepalne
-  PCV – wodoodporne
-  string - sznurkowe zbudowane z cienkich nitek
-  screen - materiały zapewniające widoczność na zewnątrz

Sterowanie:

-  ręczne
-  elektryczne (przewodowe, bezprzewodowe)
Verticale (żaluzje pionowe)

Dzięki bogatej palecie kolorów, różnorodności tkanin oraz wzorów z łatwością można dostosować je do wystroju każdego wnętrza.
Dużymi zaletami tego typu rozwiązania jest łatwość obsługi a także łatwe utrzymanie w czystości. Verticale są praktyczne i funkcjonalne. Z pewnością dodadzą każdemu pomieszczeniu elegancji i wdzięku.
Zastosowanie specjalnych środków powoduje, że niektóre produkty z naszej oferty posiadają atest niepalności. Właściwie pielęgnowane verticale będą przez wiele lat pełnićfunkcję osłony okiennej czy „ścianki działowej”.

Kontakt
ul. Szwedzka 11/1
25-135 Kielce

Tel:   (+48) 694 955 774
mail: kontakt@roletyvera.pl

Salon sprzedaży:
ul. Ściegiennego 82
25-150 Kielce

Biuro czynne od
poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00

Pomiary wykonujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 21.00 oraz w soboty od godziny 7.00 do 14.00 na terenie całego województwa świętokrzyskiego.