VERA Windows Security Systems | Systemy Ochronne Okien


Żaluzje
Żaluzje okienne to jeden z najbardziej popularnych systemów osłon okiennych. Od dawna montowane są one zarówno w domach jak i biurach, ponieważ jest to nie tylko bardzo praktyczne ale i estetyczne rozwiązanie. Przy atrakcyjnej cenie, żaluzje aluminiowe zapewniają maksymalny poziom ochrony przed słońcem i wzrokiem ciekawskich sąsiadów.
Żaluzje drewniane:
Jeśli inwestujemy w trwałe, solidne i ponadczasowe rozwiązania, to żaluzje drewniane spełnią wszelkie nasze oczekiwania w takim momencie. Proponujemy Państwu estetyczne i stylowe osłony okien. Drewniane żaluzje gwarantują pełne zadowolenie w trakcie użytkowania i niezapomniane wrażenia estetyczne. Jest to skuteczna ochrona przed promieniowaniem słonecznym. Można sobie zatem zapewnić w pełni komfortowe warunki w domu, mieszkaniu czy w biurze, a także w każdym lokalu czy pomieszczeniu użyteczności publicznej. Zimą natomiast tego rodzaju osłony gwarantują wysoki stopień izolacji termicznej. Dzięki temu wnętrza będą bardziej przytulne i zapewnią nam niezbędne ciepło.
Żaluzje aluminiowe:
To najstarszy rodzaj przesłon okiennych. Przez lata ulepszane i modyfikowane w końcu przybrały satysfakcjonującą postać. Dzisiejsze żaluzje aluminiowe różnią się od swoich poprzedników nie tylko wyglądem, ale i znacznie odbiegają od nich pod względem jakości wykonania. Doskonale zasłaniają wnętrza pomieszczeń, jednocześnie nie pozbawiając ich dostępu do naturalnego światła. Co więcej latem potrafią znacznie obniżyć wysokie temperatury w pomieszczeniach, a zimą odbijają ciepło do wnętrza. To czysta oszczędność.
W zalezności od swojej budowy, mogą występować w kilku postaciach: naszybowej, międzyszybowej, bądź wnękowej.
Czyszczenie:
Żaluzję bardzo łatwo utrzymać w czystości. Wystarczy raz na jakiś czas przetrzeć żaluzje z kurzu przy użyciu wilgotnej szmatki, czy specjalnej szczotki do żaluzji.

Sterowanie:
W wersji 16 i 25 mm odbywa się za pomocą pokrętła, sznurków jak i łańcuszka plastikowego oraz metalowego – monocomando.
W wersji 50 mm za pomocą sznurków, łańcuszka monocomando czy korby.
Istnieje również możliwość zastosowania napędu elektrycznego.
Wzornik:
Kontakt
ul. Szwedzka 11/1
25-135 Kielce

Tel:   (+48) 694 955 774
mail: kontakt@roletyvera.pl

Salon sprzedaży:
ul. Ściegiennego 82
25-150 Kielce

Biuro czynne od
poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00

Pomiary wykonujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 21.00 oraz w soboty od godziny 7.00 do 14.00 na terenie całego województwa świętokrzyskiego.