VERA Windows Security Systems | Systemy Ochronne Okien


Rolety materiałowe
Rolety materiałowe są obecnie najpopularniejszym rozwiązaniem umożliwiającym ochronę wnętrza przed słońcem jak i przed wzrokiem przechodniów, sąsiadów. Zapewniają zaciemnienie pomieszczenia, gdy jest to potrzebne a także przyczyniają się do ochrony Państwa prywatności. Zauważyliśmy po stale rosnącej ilości zamówień iż rolety wewnętrzne stają się bardziej popularne niż tradycyjne zasłony. Ich zaletą jest przede wszystkim funkcjonalność i łatwiejsze utrzymanie w czystości.
Rolety materiałowe wolnowiszące:
cechują się prostą konstrukcją, system zwijania materiału na wałek obsługiwany jest przez specjalny łańcuszek. roleta materiałowa wolnowisząca. Sterowanie łańcuszkiem jest proste i wygodne dla użytkownika. Istnieje możliwość wyposażenia rolety w napęd elektryczny lub bateryjny (sterowanie wyłącznik naścienny lub pilot). Posiadamy atrakcyjną kolekcję wzorów i kolorów tkanin, która pozwala optymalnie dobrać roletę do wystroju państwa domu, biura... Odpowiednio dobierając tkaninę możemy kreować wizualnie wnętrza, korygować proporcje okna i pomieszczenia. Wzory nadają głębi i przestrzenności, a jasne transparentne tkaniny rozświetlą i powiększą pokój.
Rolety w kasecie:
mechanizm zwijania został ukryty w kasecie. Kaseta chroni tkaninę przed zabrudzeniami i uszkodzeniami oraz podnosi estetykę rolety. roleta materiałowa w kasecie Sterowanie łańcuszkiem lub pilotem. Bogata kolekcja tkanin zaciemniających, transparentnych i rozpraszających światło pozwala dopasować nasze rolety do wnętrza w zależności od potrzeb.
Rolety z prowadnicami lub wolnowiszące z prowadzeniem żyłkowym zapobiegają odstawaniu materiału od szyby oraz bocznym prześwitom. Dzięki małemu wymiarowi kasety roletka Fantazja Mini Lux może być stosowana do drzwi tarasowych typu patio.
Rodzaje rolet w kasecie:
-  wolnowiszące w kasecie bez prowadnic
-  w kasecie z prowadnicami (płynne prowadzenie tkaniny wzdłuż bocznych prowadnic)

Montaż rolet w kasecie:
-  na ramie okiennej, do nadproży, sufitu lub ściany
-  zasunięte na stałe jako elementy dekoracyjne
-  inwazyjny (przykręcenie kasety do listew przyszybowych – nie narusza to gwarancji okien )

Roleta materiałowa w kasecie
-  bezinwazyjny (przyklejenie kasety i prowadnic do ramy okiennej)

Zastosowanie:
-  osłona okna przed nadmiernym nasłonecznieniem
-  osłona okna dachowego
-  ekrany projekcyjne
-  jako stały dekoracyjny element osłony, np. w drzwiach.

Podstawowa kolorystyka rolet materiałowych

Kontakt
ul. Szwedzka 11/1
25-135 Kielce

Tel:   (+48) 694 955 774
mail: kontakt@roletyvera.pl

Salon sprzedaży:
ul. Ściegiennego 82
25-150 Kielce

Biuro czynne od
poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00

Pomiary wykonujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 21.00 oraz w soboty od godziny 7.00 do 14.00 na terenie całego województwa świętokrzyskiego.